Www.03-MusTafa-Fan.Tk
Gidiyorumm 8cauba10

Not : Kapatmak İcin En sagdaki Do Not Display Again ..... Tiklayin.
Www.03-MusTafa-Fan.Tk
Gidiyorumm 8cauba10

Not : Kapatmak İcin En sagdaki Do Not Display Again ..... Tiklayin.
Www.03-MusTafa-Fan.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Www.03-MusTafa-Fan.Tk

Turkiyenin En Buyuk ve En Genis Bilgiye Sahip Olan 03 Mustafa Fan clup'u

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
(¯`·._.·Oº°[ 03 Mustafa İlk Ve Tek Resmi Fan Sitesine Hoş Geldiniz...]°ºO·._.·´¯)
03 Mustafa Fan Clup En Güzel Yerdesiniz...

Gidiyorumm

YazarMesaj
-SentenceD-
admin
admin
-SentenceD-

Lakap : Yokk
İş/Hobiler : Tek Hobim Var O da BEŞİKTAŞ
Hangi takımlı ? : 3
Ruh hali : 42

Gidiyorumm Empty
MesajKonu: Gidiyorumm   Gidiyorumm EmptyPaz Nis. 11, 2010 2:30 pm

Tutamadım kendime verdiğim sözü yine. Aklımın dallarında yuva yapmış sustuğum herşey. Cevaplarını bulduğum herşey gibi yitip gidiyor şu geçmek bilmeyen zaman.

Firar...!

Evet Firardı senin yaptığın. "Biz"den firar ettin "sen". Zamanını söyleyemem ama adımını attığın an anlamalıydım diye de hayıflanırım.

Yazık...!

Evet yazık ettin sen! Gönüllerce yol katettikten sonra Karşıma geçip salıverdin üzerime "umutlarını ! " Neden yaptın! Madem milatlarca yıl sonra dahi olsa Firar edecektin neden yaptın ne demeye saldın o umutları üzerime! Biliyorum herşeyi sus! kıpırdamasın dudakların !

Bilme...!

Evet bilme ne kadar aciz kaldığımı ve bilme sensizliğin sularında boğulduğumu. Gönüllerce yol katettikten sonra neden sindirdin kokunu aklımın gamzesine! O çukurda hapis kaldım ben! Bilme!

Bakamıyorum aynaya artık kimin için hazırlayacağım ki saçlarımın lülesini! Yoksun ki! Geldin mi ki?! Birde gönüllerce yol katettikten sonra soruyorsun "Bu bir Gerçek mi?" diye!

Gerçek...!

Evet gerçek / ti... gözlerinin rengi kadar yalın/yalnız/ayak koştuğun kadar girip/çıktığın kadar benden başka her gönüle ve! ve döndüğün kadar buz tutmuş kollarıma! Gerçekti evet! Biliyordum! Biliyordum çırılçıplak kalacaktı "umut"larım o ilk adımı attığında! Ah kafam..! Ah akılsız başım!

Gözlerim saçlarımı alnımdan geriye atışım en onulmaz gerçeğim bitmek tükenmek bilmeyen hasretim!!!!!!!!!!!!!!!!

Artık çok geç..Sende biliyorsun uzaklar ve ....

Bilmece'msin..

Geç kalmışlığımın öfkesi
Yaptığım her hatanın sebebi
Gördüğüm renklerin en güzelisin biliyorum.
Çıkar beni bu karanlıktan
Yitip gidiyorum...

Gidiyorumm
1 sayfadaki 1 sayfası