Www.03-MusTafa-Fan.Tk
Benim AŞK hikayem 8cauba10

Not : Kapatmak İcin En sagdaki Do Not Display Again ..... Tiklayin.
Www.03-MusTafa-Fan.Tk
Benim AŞK hikayem 8cauba10

Not : Kapatmak İcin En sagdaki Do Not Display Again ..... Tiklayin.
Www.03-MusTafa-Fan.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Www.03-MusTafa-Fan.Tk

Turkiyenin En Buyuk ve En Genis Bilgiye Sahip Olan 03 Mustafa Fan clup'u

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
(¯`·._.·Oº°[ 03 Mustafa İlk Ve Tek Resmi Fan Sitesine Hoş Geldiniz...]°ºO·._.·´¯)
03 Mustafa Fan Clup En Güzel Yerdesiniz...

Benim AŞK hikayem

3 posters
YazarMesaj
KaTiL.SpeRm
süper aktif
süper aktif
KaTiL.SpeRm

Lakap : KaTiL.SpeRm
İş/Hobiler : Rap hobi benim için <
Hangi takımlı ? : 5
Ruh hali : 40

Benim AŞK hikayem Empty
MesajKonu: Benim AŞK hikayem   Benim AŞK hikayem EmptyPerş. Nis. 29, 2010 3:46 pm

Kendi aşk öykümü anlatayım ilk aşkımı Smile

Bundan 2 sene önce ben 7 sınıftaydım,Sinan dıye bı arkadasım 7/A sınıfından Busra dıye bı kızı sevıyorudu.Bı coqumuz bılır kızlar sureklı bı grup halınde takılırlar...Bunlarda böyle takılın bı grup Sinan arkadasımın bana bu kızlardan en guzelı hangısı demesıyle bırlıkde benım aşk hikayem başlar...Bu sorunun uzerıne ben kızların hıc bırını tanımadıqım ıcın bı kız sallarım ve su kız derım"TUBA" sonra o kıza karşı bı ılqım başladı sureklı gozum onda ama sevmıyorum sadece tanısmak amaclı,Istıklal marşı falan okunurken sınıflarımız yan yana olduqu ıcın hep yan yana dururduk bı olay gıttıkce ılqımı cekmeye baslamısdı.Sınanla aramızda nedensız bı tartısma cıktı ve Sınan benden bı quzel dayak yemısdı Very Happy bunu gruruna yediremeyıp korıdorun ortasında "Idrıs Tuba'yı sevıyor" dıye bagırmıs,Bunu benden baska duymayanda kalmamıs Very Happy Tubanın kuzenı Rabiada bızım sınıfda bı sureklı bana bakarak gülüşüyorlardı. Rabıa bana gelip "Sen Tuba'yı sevıyormuşsun,Doqrumu?" dıye bır soru sordu ve bende "Evet seviyorum.Ne olmus "demısdım.Sonra Tuba bızım sınıfa geldı Bana bakmayaa, Görmüş begenmiş Very Happy Ama bı sevdıqı warmıs ve "Ben ondan baskasıyla cıkmam!"demış bızım kuzene Very Happy Cazibeme kım dayana bılır , 2 gün sonra kuzenı gelıp "Tuba senı seviyor,sende onu sevıyorsan teklıf et"demişti. bende "Olur ederım ama nasıl edılıyor hıc bı bılqım yok hayatımdakı ılk kız "demısdım.Anllatı böle böle fln dıe xd Gittim teklif ettim "Tamam cıkarım Smile " Demısdı. Ve cıkmısdık.Dedıqım gıbı hayatımdakı ılk kız daha doqru durust konusamıyorum bıle utanıyorum gereksız bı utangaclık var uzerımde 2 hafda cıkdık ayrıldı Very Happy Very Happy . Tabı bıtmedı daha ben hala onu sevıyorum baglanmısdım bı nevı ama gıdıp sevıyorum dıyemezdım bı grurum vardı öyle değilmi? 7.sınıfın son haftalarında teklifimi ettim kabul etti bir şans daha istemısdım3 ay tatılde nasıl qorusucezqız demısdı bende "Ben qelırım sızın evın oraya demısdım"ve gıtmısdımde. 3 ay boyle gecdı okullar acıldı 8.sınıftayız ve hala cıkıyoruz tam 3 ay nazarmı değdi bilemem Ayrılmak ısdedıqını soyledı kuzenı dedım" keyfı bılırhiç kendimi heder edemem yüreksz insanı ben sevemem Very Happy Very Happy "ayrıldık...Ben bu ıhanetı kaldıracak adam deqılım gıttım en yakın arkadasıyla cıkdım Firdevs Cokda tatlı bı kızdı acıkcası ama 1 qun sonra ayrılmısdım salaklıgım yuzunden Very Happy Fırdevsde hayatımın 2. kızı olmusdu daha dun gordum yolda hala tatlı Very Happy, Konuya donelım. Okulun yıne son hafdası hazıran dayanmıs kapıya bı gezı duzenledıler muzeye dedımkı gıderım Very Happy Gıttık aslında Tuba ayrıldıqından bı hafda sonra pısman olmus bensızlıqe Smile Haberım yoktu nerden bıleyım... Muzede teklıf etmemı beklemıs etmedım neden edeyım? Ama sevıyordum ne yalan soleyım Very Happy Artık okulda bılmeyen kalmamısdı benım onu onun benı sevdıgını...Herkes cık sevıyorsun ısde derdı,kalbımde oyle derdı "IDRIS SEVIYORSUN ISDE CIK!!!!" ama beynım sürekli Einstain'nın Delilik formulunı soyluyordu bana "AYNI SEYLERI YAPIP FARKLI SONUCLAR BEKLEMEK DELILIKDIR!!!!" cok sevdıqım bı kankam wardı sınıfda Ilker,benden guclu dove bılırdı benı Very Happy "Rabıaya soylıcem getırcem tubayı buraya TEKLIF etmezsen kafanı patlatıcam sen bılırsın dedı"Nyse tuba geldı sınıfa oturdu konusduk bıraz dersteyız hoca ders anlatıyor vs. Hangı okula qıdeceksın dedım.Kız meslek dedı basladı anlatmaya ısde annem buraya qıt dedıde baban suraya qıtsın dedın bende suraya gıtmek ısdıyorum fln fılan vurdum masaya "BENIMLE CIKAR MISIN?"dedım sınıfın ortasında."CIKARIM"dedi ve cıkdık.4 ay boyunca sımdı yıne ayrıyız ama özledim Very Happy gecenlerde msj attı ne yapıyorsun dıye. Cevam veremedım sorun neden dıye? Kontorum yoktu lanet TURKCELL' yemısdı hepsını 5 dk konusduk dıye Laughing
ADMİNİSTRATÖR
admin
admin
ADMİNİSTRATÖR

Lakap : VeFaSıZ GöNüL
İş/Hobiler : pc,futboll,müzik
Ruh hali : 27

Benim AŞK hikayem Empty
MesajKonu: Geri: Benim AŞK hikayem   Benim AŞK hikayem EmptyCuma Nis. 30, 2010 7:20 pm

bizimle paylaştığın için tşkler....
https://familia-tokat.forum.st
ŞeyMaa
prenses
prenses
ŞeyMaa

Lakap : ...
İş/Hobiler : İşim Gücüm Simge :P :D
Hangi takımlı ? : 4
Ruh hali : 24

Benim AŞK hikayem Empty
MesajKonu: Geri: Benim AŞK hikayem   Benim AŞK hikayem EmptyCuma Nis. 30, 2010 7:27 pm

SaoL payLaşm İçin Ama A$kTa Gurur OLmaz ArkadŞm SeviyoSan Gerçkten AL gururunu AyakLar aLtına NoLacakk Wink
KaTiL.SpeRm
süper aktif
süper aktif
KaTiL.SpeRm

Lakap : KaTiL.SpeRm
İş/Hobiler : Rap hobi benim için <
Ruh hali : 40

Benim AŞK hikayem Empty
MesajKonu: Geri: Benim AŞK hikayem   Benim AŞK hikayem EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 8:43 pm

Gurur benım sahıp olduqum tek sey onuda kayıp edmek ısdemem bır hıc uqruna ask qelıp qecıcı seydır ama bu gurursuzluk yuzume her zaman vurula bılır
ŞeyMaa
prenses
prenses
ŞeyMaa

Lakap : ...
İş/Hobiler : İşim Gücüm Simge :P :D
Hangi takımlı ? : 4
Ruh hali : 24

Benim AŞK hikayem Empty
MesajKonu: Geri: Benim AŞK hikayem   Benim AŞK hikayem EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 9:51 pm

İşte burda kaybettin madem aşkın gelip geçiçi olduğuna inanıyosun nie uğraşıyosun ,çıkıyosun ,seviyorum diyosunki.. inanmıyosan başta bırakıcaksın uğraşmicaksınn benim yaptığım gibi Very Happy hem böylelikle başkalarınıda üzmemiş olursun Wink tabi bunlar benm düşüncelerin bu hikayeni paylaştığına göre yorumlarada açıksınıdr sanırım ..

Benim AŞK hikayem
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oguz Esen ft Erbaa İsyan - Benim OLacaksın 2009
» Şebnem Ferah-Benim Adım Orman şarkı sözleri